Африканські косички

 
 

Африканські косички

(яки вони буваюсть и як доглядати)Африканські косички, безумовно, цікаві сьогодні багатьом модникам і модницям, які хочуть кардинально змінити щось в своїй зачісці.

Африканські косички– це копітка робота 2-3 майстрів, в процесі якої в волосся вплітаються пасма з синтетичного матеріалу, так званого канеколона. Кількість, колір і довжина кісок залежать від побажань клієнта. В середньому кількість кісок варіюється від 100 до 250 штук. Палітра кольорів містить як натуральні відтінки, так і fantasy. Довжина рідного волосся повинна бути не менше 7 сантиметрів, оскільки синтетичний матеріал кріпиться спеціальним вузлом у основи волосини і потім заплітається в косичку. Необхідно пам'ятати, що чим тонші косички, тим їх більше і тим вони довше носяться. Носяться афрокосички 3-4 місяці, потім робиться корекція або коси переплітаються заново.

Види афрокосичок:

* Африканські косички з «обрубаними» кінчиками, або, як їх ще називають, «гульками». В цьому випадку кінці у косички запаюються.


* Африканські косички з "хвостиком» на кінці, який може мати форму завитка.


* Сенегальська косичка Сенегальські косички – плетуться не з 3-х, як класичні африканські косички, а з двох пасм волосся шляхом скручування в один бік. Для них також можна використовувати різні кольори, за рахунок чого вони виглядають більш фактурно, а також залишати бажану довжину.


* Афроджгутики – заплітаються на коротке волосся (не менше 5 см), вони більш пружні, кінці запаюються. Після закінчення формування зачіски афроджгутики можна гнути в різні боки, як дріт, зав'язувати у вузлики або просто залишити їх стирчати в різні боки. Кожен джгутик можна сплести з декількох кольорів і в результаті отримати ексклюзивну зачіску. Цей вид кіс підходить в основному хлопчикам і молодим людям. Можна підібрати кольори улюбленої команди і тоді не доведеться фарбувати волосся.


* Французька косичкаГофре. Закінчена зачіска нагадує мокру хімію, тому що пасма, що вплітаються, мають зигзагоподібний завиток. Цей вид кіс краще виглядає на короткому волоссі, довжина якого повинна бути не менше 5 см. Біля коріння волосся залишають вільне пасмо для того, щоб приховати косичку, інше плететься до кінця свого волосся.


* Французькі косички щільно прилягають до голови і створюють візерунки. Для плетіння таких косичок також використовуються кольорові пасма і тоді вони носяться близько місяця. Без матеріалу, що вплітається, французькі кіски носяться 1-2 дні. Можна сформувати будь-який узор. Косички абсолютно не обов'язково повинні йти по всій голові, вони також можуть бути частиною вечірньої зачіски або поєднуватися з іншими видами африканських кісок.

Кожен бажаючий заплести африканські косички повинен знати про можливі незручності, які можуть виникнути надалі. По-перше, це вага - до Вашого волосся вплітається загалом близько 750 грам синтетичного матеріалу. По-друге, це подразнення шкіри голови, яке виникає через дотик шкіри знову ж таки з синтетичним матеріалом, хоча він і гіппоалергенний, але все ж грубіший, ніж своє волосся.

Необхідно пам'ятати про протипоказання:

1. Ослаблене волосся;
2. Знебарвлене волосся;
3. Дуже коротке волосся.


Догляд за африканськими кісками:

Миття голови та сушіння

Мити голову можна, як завжди, використовуючи звичний шампунь. Не рекомендується користуватися бальзамом-обполіскувачом. Акуратно намильте шкіру голови, при цьому бажано використовувати мочалку, потім, змийте під душем. Краще не нахиляти голову вниз, оскільки, намокнувши, косички стануть важчі і їх важко буде підняти. Після миття акуратно закрутіть волосся в рушнику на деякий час. Феном сушити не можна!!! Синтетичне волокно боїться високих температур. І сауни краще відвідувати в головному уборі.

Корекція

За місяць волосся виростає приблизно на 1 см. В день випадає близько 100 волосин і виростають нові. Через це косичка зміщується все далі й далі. Скоро стає помітним пушок з волосся, що відросло. Але зачіску можна тримати в хорошому стані, роблячи корекції або переплітаючи косички наново.

Формування зачісок

З косичок можна зробити безліч різноманітних зачісок. Їх можна зібрати в хвости, зав'язати у вузли, заплести в товщі коси. Їх можна накрутити на бігуді, обробити гарячою водою, потім розпрямити.

Розплітання

Розплітаються африканські косички таким чином: голова ділиться на зони для подальшої зручності розплітання, косичка відрізується на рівні власного волосся, потім розплітається голкою або спицею. Якщо кіска була заплетена якісно, то, потягнувши за вплетене пасмо, вона легко сповзе з волосся. Не хвилюйтеся, коли побачите, скільки волосся падає з вашої голови і залишається на гребінці. 95% випавшого волосся – це те волосся, яке випало за час носіння і залишилось в косі. Після розплітання може здатись, що волосся стало менше, самі вони стали тоншими. Це не дивно, адже декілька місяців поспіль Ви носили майже кілограм додаткових пасм, а потім узяли і зняли цю тяжкість. Також Ви зіткнетеся з тим, що побачите білі згустки біля коріння волосся – це залишки шампуня.
Розплітати краще у майстра або ж з ким-небудь удвох.
Нові косички можна при бажанні заплести вже через кілька днів.


Создан 01 дек 2009  Комментарии       
Всего 1, последний 7 лет назад
vika-bilyk1996 28 мая 2011 ответить
Як розплітати афро-косички????????
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Dread.ru - всё о дредах!