Як заплести дреди

 
 

Як заплести дреди

(переклад з дредру українською мовою)Dreadlocks = Dread = дреди

Dreadlocks можна перекласти як "страхітливі локони", а ще точніше - "тремтячі Бога". У ямайський і ефіопскіх раста дредлокс є частиною договору, негласно існуючого між ростемо і Богом Джа, - по легенді, коли настане кінець світу, Джа простягне руку і видернет всіх вірних за дреди на небо.

Індійські корені дредов тягнуться від саду - людей, що досягли просвітління, свого розуміння світу. Вони часто отшельнічают в горах, лише іноді збираючись разом. Волосся не стрижуть, від чого ті звалюються в Колтун - іноді довжиною до кількох метрів.

Однак назвати цю зачіску виключно індійської або африканської не можна, оскільки вона існувала ще з часів мамонтів, якщо не раніше.

Справа в тому, що дреди - це природний стан вільних волосся. Вільних - значить не знають ні ножиць, ні гребінців, ні шампунів. У ті часи в людини не було ні того ні іншого, але це ще не факт, що все це потрібно і зараз. Галузі, волосся спутиваются самі собою, звичайно утворюючи Колтун. Але варто приділити цьому процесу мінімум уваги або одразу взяти ініціативу у свої руки - як ваші волосся набувають неповторну і в той же час природну форму.

Локони в 50е роки шокували цівільних громадян, охрестили їх "дредлокс" (жахливі локони). Растафарі підхопили слівце, називаючи себе "Дредлок", "Дред" або ж "Натті дреди" ( "натті" - іскаж. Англ. "Курчавий", презрітельное прізвисько темношкірого, вивернутое Растафарі навиворіт).

Як зробити дреди

Є кілька методів плетіння дредов. Ми наводимо нижче настільки багато інформації, наскільки це можливо, про кожен з них, а також переваги та незручності кожного, так що ви самі можете вирішити, який метод більше підходить для вас.

Начесиваніе (начес)

Переваги: волосся нагадують дреди в той же день і позбивались швидше, ніж в інших випадках. Ви можете надавати бажаний розмір і форму дредам, від дуже товстих до зовсім тонких. Це цілком природний метод. Начесиваніе дієво на волосся довжиною від 3х дюймів (8 см) і більше.

Незручності: початковий процес займає кілька годин (днів:) і досить трудомісткий, тут дуже допоможуть хороший друг або два. Найкращий спосіб не пошкодувати ні про що згодом - не поспішати і відразу робити дреди гладкими і щільними наскільки це можливо.

Вам знадобляться:
- Расческа для дредов (гребінка)
- Віск для дредов або в'язальні гачок
- Гумки (не обов'язково)

Інструкції:
Спочатку поділіть волосся на квадратні сектори. При такому поділі (з квадратів) виходять круглі дреди. Розмір квадрата близько 1-2х сантиметрів добре підходить для більшості людей. З менших прядей роблять більш тонкі дреди. На пряди для початку можна надягти гумки, хоча якщо у вас все в порядку з окомір, то це не обов'язково, так як можна заплітати не всю голову відразу.

Після того, як волосся поділені, використовують гребінець ( «гребінець для дредов»), щоб расчесать волосся назад. Те ж саме можна зробити і за допомогою рук. Скачати пряди волосся до збитого стану, а потім почати «плести», таким чином опускаючи сбівшуюся масу до коренів. Спочатку близько до коріння, не більше ніж на відстані в один дюйм. Проходьте гребінцем неодноразово до коренів. В кінцевому рахунку волосся почнуть сбіваться у коренів. Не обов'язково скочуватися волосся в самому низу, але однак корисно збивати волосся, що Ви тримаєте в руках між пальців, коли їх начесиваете. Продовжуйте начесивать, повільно працюючи до кінця волосся, роблячи дреди настільки щільним наскільки це можливо.

На кінець дреди можете надіти гумку, щоб закріпити волосся. Також кінчики дредов легко закріплюються за допомогою в'язального гачка, або, в крайньому випадку - бджолиного воску. Використання гумки у коренів теж можна уникнути, подплетая дреди знизу. Іншу гумку можна використовувати у коренів для тих самих цілей. Гумки можна зняти після того, як дреди вже збився. Після того, як гумки надети, на дреди можна нанести віск, який не містить Петролеум. Віск скріпити вільні волосся і допоможе їм сдредіться набагато швидше.

Дреди, сформовані начесиваніем дуже походять на дреди відразу після того, як ви їх зробили, однак вони не відразу зіб'ють і разгладятся повністю (як правило, кінцевий результат можна спостерігати тільки через рік-півтора). Використання доброго мила і воску є непоганим підмогою для свіжих дредов. Це може допомогти досягти дредам зрілості за 3 - 4 місяці! За цей час дреди стають щільніше візуально і на дотик, проте тільки через рік відпадають всі «зайві» торчащие волоски і після цього зовнішній вигляд дреди вже практично не змінюється. Волосся продовжують дреди галузі, але в більшості випадків буде вимагатися невелика допомога. Ви можете носити гумки на корені дредов, щоб допомогти їм сбіваться. Скативаніе кореня дреди за годинниковою стрілкою також допомагає.

Підказка: плетіння дредов з чистих, без хімії, вільних волосся * змушують процес йти набагато швидше. Будь-який залишок у волоссі сприяє вискальзиванію волосся з вузлів, коли ви їх начесиваете. Також переконайтеся, що волосся повністю сухі.

* Як не парадоксально - це частіше означає немиті шампунем волосся (просто брудні), або вимиті просто в чистій воді. Во всяком случае плести дреди з жорстких волосся набагато простіше, а якщо вони дуже м'які по своїй структурі то має сенс навіть з пеціально «запачкать» їх попелом, або вимити в простій морській воді (і висушити).
Якщо ви не маєте друзів, які допоможуть плести, більшість салонів має принаймні одного підприємливого стиліста, який допоможе вам приблизно за $ 20 - $ 30 за годину * що, якщо подумати, непогане вкладення, щоб не обрізати потім волосся назовсім.

Натирання вовною

Переваги: головна перевага цього методу полягає в тому, що вам не знадобляться ні віск ні шампунь для дредов. Ви можете почати його відразу ж, як тільки візьмете в руки що-небудь шерстяное. Це теж однозначно природний метод. Ви можете зробити це безпосередньо самі, без помічників.

Незручності: це чертовски пошкоджує волосся, до того ж дреди виходять непередбачуваного розміру і виглядають не привабливо. Волосся зазвичай доведеться обрізати, якщо після спроби заплести цим методом вас не влаштує результат, і тоді доведеться ростити волосся заново.

Вам знадобиться:
Что-нибудь шерстяное

Інструкції:
Візьміть вовняній светр або капелюх, і протріть їм вашу голову круговими рухами. Приблизно через 15 хвилин цієї процедури, якщо ваші волосся досить довжини, вони почнуть сбіваться. Потім сбівшіеся пряди волосся ви розривається і пробуете розділити це на дреди. Після цього, як ви розірвали їх, знову трете 15 хвилин або близько того. Повторіть цей процес багато разів, поки всі ваші волосся не зіб'ють. За допомогою цього методу, а також методу зневаги залишається багато вільних волосся, ви можете тільки пробувати вплести їх у найближчий дреди.

Зневага

Переваги: ви можете зробити це без будь-якої допомоги. Це - найлегший метод. Ніякі спеціальні інструменти або вироби не потрібні, тільки час.

Незручності: потрібно принаймні 3 роки, щоб последствие методу початок нагадувати дреди для більшості типів волосся. Довжина волосся повинна бути близько 10 дюймів (~ 25 см), щоб почати сбіваться. Форма дредов вийде нерівній, деякі дреди будуть величезні і плоскі, інші тощіе. Люди зазвичай не витримують таких жахливих волосся і відрізають їх, перш ніж вони стають дредамі.

Вам знадобляться:
- Багато часу
- Гумки (не обов'язково)

Інструкції:
Метод зневаги - простіше простого. Вам насправді потрібно тільки тримати волосся чистими. (Деякі люди не роблять навіть цього, але не мити голову - це повна антісанітарія, до того ж це уповільнює процес скативанія) В общем, позволяйте волоссю рости і через рік вони вже можуть початися самі збивається в пряди. В крайньому випадку може вимагатися 3 роки - терміни залежать від довжини і текстури ваших волосся. Ви можете розривати великі сбівшіеся пряди на окремі дреди, а також пробувати об'єднувати занадто маленькі дреди з допомогою резинок, але в дусі справжнього зневаги більшість людей і цього не роблять:)

Перманенті дреди (завітие)

Переваги: це швидкі і майже справжні дреди.

Незручності: це хімічний процес. Дреди, заплетенние в перукарні, вимагають професійного обслуговування. Вартість їх $ 200 - $ 400!

Вам знадобляться:
- Гроші

Інструкції:
Заощаджуйте ваші гроші. Знайдіть салон, який професійно робить подібні дреди.

Скручування (скативаніе)

Переваги: Це природно. Ви контролюєте розмір дредов і те, як вони формуються. Багато салони знайомі з цим методом, і вартість зазвичай набагато нижче ніж за перманенті дреди.

Незручності: Метод добре працює тільки на волоссі африканської структури, але не означає того, що салони не будуть пробувати це на інших типах волосся!

Вам знадобляться:
- Расческа
- Віск для дредов
- Гумки (не обов'язково)

Інструкції:
Спочатку поділіть волосся на квадратні сектора. При такому поділі (з квадратів) виходять круглі дреди. Розмір квадрата близько 1 - 2-х сантиметрів добре підходить для більшості людей. З менших прядей роблять більш тонкі дреди. На пряди для початку можна надягти гумки.

Коли ціла голова поделена, крутять кожну пряди за годинниковою стрілкою, використовуючи гребінець, щоб збити і закрутити волосся на кінцях. Оскільки кожна пряди закручується, віск для дредов має підтримати закручування. Щільний віск без петролеума зміцнює волосся набагато краще на початку заплітання дредов. Після збивання дредов можна використовувати менш щільні віск, щоб додати аромат і блиск.

Гумки також можна використовувати у коренів і на кінчиках, щоб кріпити волосся протягом перших кількох тижнів. Переконайтеся, що не затягнули гумку занадто сильно, вона повинна бути закріплена добре й акуратно, тоді вона не поломает волосся.

Крім того, волосся повинні скочуватися вручну регулярно протягом пари місяців, щоб вони добре сдреділісь.

Метод скручування і разриванія

Переваги: можна мити волосся щодня.

Незручності: дреди формуються досить довго - приблизно 4 місяці.

Вам знадобляться:
- Віск для дредов
- Шампунь для дредов
- Гумки (не обов'язково)

Інструкції:
Помийте голову шампунем, в процесі миття тріть волосся за годинниковою стрілкою. Ви можете поміняти руки, але впевнитися, що продовжуєте крутити в тому ж самому напрямку.

Коли волосся пов'яне, розірвися получівшійся гігантський клок на окремі пряди. Кожну пряди візьміть і скручівайте, додаючи віск, і потім скочується долонями.

Продовжуйте цю процедуру щодня, поки пряди не сформується в дреди. Якщо ви користуєтеся цим методом - можете мити волосся щодня! На дреди у коренів і на кінцях можна одягти круглі гумки, і продовжувати скочуватися разом з ними.

Цим методом дреди формуються приблизно через 4 місяці.

C допомогою щітки (аналогічно натирання вовною)

Переваги: це швидкий і природний метод. Ви можете зробити це безпосередньо самі, без помічників.

Незручності: дреди виходять різного розміру.

Вам знадобляться:
- М'які щітка з натуральної щетини
- Віск для дредов
- Шампунь для дредов

Інструкції:
Помийте голову спеціальним шампунем, щоб підготувати волосся. Візьміть щітку і водите м'якою щетиною по голові в напрямку годинникової стрілки. Терти треба сектор приблизно дюймів у діаметрі, поки через деякий час ви не побачите невеликі сформувалися клок.

Після того, як Ви протерлі всю голову, нанесіть невелику кількість воску на кожний клок волосся і скрутіть. Ви можете підсушити волосся феном, щоб віск зневіриться в дреди.

Плетені дреди

Переваги: це не довго.

Незручності: це не дуже-то схоже на дреди спочатку.

Вам знадобляться:
Віск для дредов Шампунь для дредов гумку і наконечники для волосся (не обов'язково)

Інструкції:
Поділите волосся на квадрати приблизно дюймів в діаметрі і закріпіть за допомогою резинок. Знімайте гумки з кожною пряди по черзі і туго заплітати одну кіску з декількох дрібних прядей. В залежності від кількості взятих прядей змінюється товщина майбутнього дреди.

Одягніть гумки на волосся у коріння і наконечник для волосся на кінці дредов. Тепер доведеться скочуватися долонями дреди як можна частіше, щоб вони сдреділісь.

Дреди з синтетичними волоссям

Переваги: здалеку виглядають красиво і коли набридне, можна їх зняти не пошкодивши власних волосся.

Незручності: це зовсім не дреди, хоча саме так його позиціонують в салонах.

Вам знадобляться:
- Віск
- Шампунь
- Гумки
- Синтетичні волосся (канекалон)

Інструкції:
Поділите волосся на квадрати по 1 дюйм. Використовуйте гумки або затискачі, щоб закріпити пряди, в той час як будете продовжувати ділити решту волосся.

Знімайте гумку з однією з прядей. Поділіть волосся на 3 різні пряди, додайте синтетичні волосся до однієї з них. Залиште достатню кількість синтетичних волосся - вони повинні бути принаймні в три рази довше передбачуваних дредов. Плетіте волосся разом з синтетичними в нижньому напрямку і закріпіть гумкою в кінці.

Як тільки Ви закінчили з плетінням і зодягли гумку на кінець дреди, обкрутить ще синтетичних волосся навколо дреди до самого кінця і затягніть гумкою. Додайте небагато воску на дреди, щоб прігладіть волосся.

Повторіть цю процедуру з іншими волоссям.


Метод "закрутити і закріпити"

Переваги: підійде мазохістам.

Незручності: це ужастный сон, а не спосіб.

Вам знадобляться:
- Віск
- Шампунь
- Заколкі
- Расческа
- Гумки

Інструкції:
Розділіть волосся на пряди гребінцем, скрепіте гумки. Нанесіть віск або крем для дредов на пряди волосся і дуже сильно скочується.

Використовуйте заколку, щоб волосся не розкручувалася. Можете сушити феном, додаючи віск для дредов, щоб волосся трималися закрученнимі.

Спите в шапці, щоб закрученние пряди скативалісь один за одного. Якщо дреди разваливается, додайте крем або віск для дредов і перекрутити їх. Будьте терплячі і позитивні, і у вас коли-небудь все вийде.

dread.ru


Создан 01 дек 2009  Комментарии       
Всего 1, последний 5 лет назад
--- 19 фев 2013 ответить
Брєд сивої кобили
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Dread.ru - всё о дредах!